Dekon

Mimarlık & Dekorasyon
dekon mimarlık & dekorasyon
Dekon Mimarlık & Dekorasyon

Şirketimiz Hakkında

Dekon Mimarlık Dekorasyon San. ve Tic. Ltd. Şti, İzmir merkezli bir mimarlık ofisidir.

1984 yılında Mimar Gürkan Gülkaynak ve Mimar B. Rüştü Yavuz tarafındankurulmuştur. Kuruluşundan bir süre sonra, şirket bünyesine Mimar Nermin Gülkaynak da dahil olmuş ve Gürkan Gülkaynak ile birlikte şirket yönetiminde söz sahibi olmuştur.

Tarihçemiz:


Dekon Mimarlık Dekorasyon San. ve Tic. Ltd. Şti, İzmir merkezli bir mimarlık ofisidir.

1984 yılında Mimar Gürkan Gülkaynak ve Mimar B. Rüştü Yavuz tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan bir süre sonra, şirket bünyesine Mimar Nermin Gülkaynak da dahil olmuş ve Gürkan Gülkaynak ile birlikte şirket yönetiminde söz sahibi olmuştur.

Nisan 2018 yılında firma çalışanı İçmimar Behlül Güldallar şirketi devir almıştır. 1984’ten
günümüze dek kuruluş çizgisinden ayrılmayan Dekon Mimarlık Dekorasyon San. ve Tic. Ltd.Şti, mesleki faaliyetlerine devam etmektedir.


Biz Kimiz?


Alanında uzman ve deneyimli kadrolarımız, taşeronlarımız ve tedarikçi firmalarımız ile birlikte ağırlıklı olarak kurumsal  proje ve uygulamaları yürütmekteyiz. Üstlendiğimiz tüm projelerimizde; özgün tasarımlar oluşturarak, yaratıcı çözümler sunmaktayız. Özel sektör de dahil olmak üzere, başarıyla tamamlanmış 400’ü aşkın projemiz ve sayısız referanslarımız , yapı sektörüne attığımız önemli bir imzadır.


Misyonumuz:

Yapımı tamamlanmış veya eski işlevi dışında yeni bir işlev kazandırılacak yapıların iç mekanlarında öngörülen yeni işlevi, insanın yaşam ve  davranış biçimlerine göre çözümlenmek ve düzenlenmek ister. Biz de Dekon Mimarlık ailesi olarak; farklı mimari mekanlar içerisinde,
kullanıcılar için işlevsel, yapısal, ekonomik ve estetik ölçütlere göre en uygun projeleri sunmak için çalışıyoruz.

”Konforlu ve rahat yaşamanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz.!’’

dekon mimarlık & dekorasyon
Dekon Mimamrlık & Dekorasyon

Behlül Güldallar

1982 yılında İzmir’de doğdu. 2004 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’nden mezun olduktan sonra, çeşitli mimarlık firmalarında tasarım ve uygulama alanlarında aktif olarak yer aldı. 2008 yılında çalışmaya başladığı Dekon Mimarlık’tan ayrıldıktan sonra, 2016 yılında BMG İç Mimarlık adıyla kendi firmasını kurdu. Dekon Mimarlık’ın Genel Müdürü Gürkan Gülkaynak’ın emekli olması ile birlikte, 8 yıl boyunca İçmimar olarak görev aldığı eski firmasını devir aldı. Aktif çalışma hayatına Dekon Mimarlık ve BMG İç Mimarlık’ta yönetici olarak devam etmektedir.